Wnętrza glamour Jest 283 produktów.
na stronę
Pokazuje 241 - 283 z 283 elementów
Pokazuje 241 - 283 z 283 elementów

Lekkość, elegancja, szyk, czyli modne wnętrza w stylu glamour!

Ten klimat ma swoje źródła w Stanach Zjednoczonych, gdzie przecież nie brak było już w czasach dawniejszych długich limuzyn, przystojnych mężczyzn i olśniewających kobiet na czerwonych dywanach, pośród eleganckich mebli i kunsztownie wykonanych drobiazgów. Sporo elementów tamtejszego klimatu przeniosło się na polski grunt, tworząc w rezultacie piękne wnętrza w stylu glamour.

Jego zastosowanie stanowi bardzo udany mariaż nowoczesności z tym, co kojarzy nam się ze stylistyką baroku, czyli pełnymi przepychu zdobieniami, luksusowymi materiałami oraz sporą dawką elementów ozdobnych. W rezultacie eleganckie wnętrza glamour sprawdzają się nie tyko domach i mieszkaniach, ale i w modnych butikach czy salonach piękności.

Nowoczesne wnętrza glamour zasługują na uwagę miłośników designu!

Eklektyzm tego typu w przestrzeni na pewno spodoba się tym osobom, które nie wyobrażają sobie we własnych czterech ścianach aranżacyjnej nudy i klasyki. Tutaj wiele się dzieje, ciężkie materiały łączą się z meblami o ciekawych kształtach, a zapachowe świecie ustawia się na modnych komodach czy konsolach tuż obok kwiatów w drogocennych wazonach. Na uwagę zasługują zarówno białe wnętrza glamour, jak i te, które utrzymane są w ciemnych, pełnych elegancji kolorach.

Nie można zapomnieć także o wykorzystaniu luster, które nie tylko dodadzą pomieszczeniom blasku, ale i sprawią, że zostaną one optycznie powieszone. Takie rozwiązania na pewno doceni każdy, kto chce się poczuć niczym filmowa gwiazda Hollywood!

 

Gwarantowana Jakość Obsługi

 

Bezpieczna Szybka Przesyłka

 

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni