Narzuty glamour W tej kategorii nie ma produktów.

Narzuty glamour

Otocz się blaskiem, czyli modne narzuty w stylu glamour!

Gdyby spytać specjalistów z branży aranżacji wnętrz o to, jaki wyznacznik jest najbardziej charakterystyczny dla narzut utrzymanych w tym właśnie klimacie, z pewnością najczęściej wskazywaliby użycie połyskującego lekko materiału. Tak, to prawda, delikatne, choć i zarazem mięsiste tworzywo będzie podkreślało elegancję i luksus, jaki zastosowano.

Jeśli chodzi o kolorystykę, narzuty glamour bywają tak naprawdę bardzo różne. Zdecydować się można choćby na pałacowy przepych w wydaniu złotym albo na elegancką dawkę srebra. To jednak nie jedyna opcja. Skutecznie udowodnić bowiem można wyższość tego stylu w aranżacji nad innymi poprzez zastosowanie narzuty na łóżko w stylu glamour barwy beżowej albo brązowej w odcieniu czekoladowym.

Jakie narzuty do sypialni glamour warto wybrać?

Jeśli ktoś pragnie, mówiąc potocznie, nieco zaszaleć z kolorami, narzuta glamour barwy bordowej albo w kolorze fuksji może dodać jego sypialnej przestrzeni niezwykłego charakteru. Model biały zda egzamin wtedy, kiedy nie będzie problemu z jego praniem i pielęgnacją – na pewno doda wnętrzu lekkości. Czarna narzuta nie przytłoczy pomieszczenia wówczas, kiedy inne jego elementy utrzymane będą w jasnych barwach. Warto postawić na mariaż czerni ze złotem, jest to wszak połączenie gwarantujące aranżacyjny sukces w iście królewskim klimacie!

 

Gwarantowana Jakość Obsługi

 

Bezpieczna Szybka Przesyłka

 

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni