Uwielbiamy styl skandynawski, w którym króluje biel i naturalne materiały. Znajdziesz u nas dodatki do wnętrz, które pozwolą stworzyć harmonijne wnętrze, pełne elegancji i prostoty, a jednocześnie ciepłe i domowe.

 

Nasz sklep z dodatkami do domu oferuje stylowe meble, oświetlenie, dekoracje okienne oraz inne dekoracje dla domu. Znajdziecie u nas ramki na zdjęcia, obrazy, doniczki, dekoracyjne zawieszki czy zegary. Proponujemy meble z giętymi nogami, także przecierane w stylu shabby chic. Zgodnie ze stylem skandynawskim dobrze jest je komponować z różnego rodzaju świecznikami i lampionami, które doskonale pomagają budować nastrój.

 

Zachęcamy do obejrzenia lamp, które pochodzą z najlepszych francuskich i skandynawskich fabryk. Wybrany styl, w którym dobieramy dekoracje wnętrz można wzbogacić o lampy wiszące, bogato zdobione żyrandole, proste kinkiety lub lampy stołowe.

 

Chcemy również zwrócić uwagę na okna, stanowiące istotne dekoracje wnętrz. Sklep Villa Decor oferuje zarówno nowoczesne zasłony czy rolety rzymskie, jak i bardziej swojskie zazdrostki. W ofercie są również inne tekstylia, jak choćby poduszki, które sprawdzają się jako dodatki do salonu, i wspaniale uzupełniają i podkreślając styl jego wnętrza.