Szanowni Państwo,

Nasza firma wysyła towar tylko renomowanymi przewoźnikami. Przykładamy wiele starań, aby towar dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Bardzo staranie pakujemy paczki. Gdy już paczka dotrze do Państwa prosimy o :

W momencie doręczenia przesyłki przez kuriera, prosimy o otworzenie paczki i sprawdzenie jej zawartości. Jeżeli któryś z towarów uległ uszkodzeniu, prosimy o sporządzenie w obecności kuriera protokołu szkody. Skan lub zdjęcie protokołu prosimy przesłać nam na adres majlowy: sklep@villadecor.pl.

Jeśli paczki nie można sprawdzić w obecności osoby dostarczającej, należy zrobić to później tego samego dnia i w przypadku wykrycia uszkodzenia towaru, najpóźniej do końca dnia zgłosić to nam majlowo (sklep@villadecor.pl) lub SMS-em na numer: 512413807.

Spisany protokół lub zgłoszenie uszkodzenia tego samego dnia jest podstawą do rozpoczęcia procedur reklamacyjnych.

Pomocne numery telefonów:

Nasza obsługa klienta: 512413807
DPD infolinia: 22 577 55 55
DHL infolinia: 42 662 59 20
UPS infolinia: 22 489 48 77

Dostawa i koszt dostawy

 1.  Sklep Villa Decor wysyła towar wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Towar  wysyłany jest z naszego magazynu i nie posiada wad. W razie stwierdzenia wad, klient ma prawo wymiany na nowy lub zwrot gotówki na wskazany nr.konta.

 3. Towar jest wysyłany w terminie 1-3dni roboczych. W przypadku mebli na zamówienie indywidualne do 30 dni roboczych. W okresie przedświątecznym, czas wykonania mebli może ulec wydłużeniu.

 4. Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu i są doliczane kupującemu na końcowym etapie składania zamówienia.

Dostępne formy dostawy i cennik

1. Kurier (płatność przelewem tradycyjnym na nasze konto lub Payu ) -19 zł. Czas dostawy: do 1-3  dni roboczych. Przesyłka jest dostarczana w godzinach pracy firmy kurierskiej.

2. Kurier(płatność za pobraniem)-24 zł. Czas dostawy: 1-3 dni roboczych. Przesyłka jest dostarczana w godzinach pracy firmy kurierskiej.

3. Kurier  :  dla produktów na zamówienie indywidualne lub/i  produktów wielkogabarytowych jak lustra, meble koszt dostawy  uzależniony jest od wagi lub/i gabarytu przesyłki.


 

Gwarantowana Jakość Obsługi

 

Bezpieczna Szybka Przesyłka

 

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

trustedshops logo