KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY PRODUKTU

§ 1 Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

§ 2 Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

§ 3 Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy Produktu:

a) przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniową,

b) przesyłka paletowa.

§ 4 Termin dostawy Produktu do Klienta określony jest na stronie danego produktu przy linii "termin wysyłki". Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:.

a) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

b) w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

UWAGA!,

W momencie doręczenia przesyłki przez kuriera, prosimy o otworzenie paczki i sprawdzenie jej zawartości. Jeżeli któryś z towarów uległ uszkodzeniu, prosimy o sporządzenie w obecności kuriera protokołu szkody. Skan lub zdjęcie protokołu prosimy przesłać nam na adres mailowy: sklep@villadecor.pl.

Jeśli paczki nie można sprawdzić w obecności osoby dostarczającej, uprzejmie prosimy aby zrobić to później tego samego dnia i w przypadku wykrycia uszkodzenia towaru prosimy do końca dnia zgłosić to nam mailowo (sklep@villadecor.pl) lub telefonicznie pod numerem: 512 413 807. Zgłoszenie uszkodzenia tego samego dnia ułatwi nam sprawniejsze przeprowadzenie procesu reklamacyjnego.

Pomocne numery telefonów:

Nasza obsługa klienta: 512 413 807
DPD infolinia: 22 577 55 55
DHL infolinia: 42 662 59 20
UPS infolinia: 22 489 48 77
Fedex infolinia: 22 211 80 00


 

Gwarantowana Jakość Obsługi

 

Bezpieczna Szybka Przesyłka

 

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni