Szanowni Państwo,

Nasza firma wysyła towar tylko renomowanymi przewoźnikami. Przykładamy wiele starań, aby towar dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Bardzo staranie pakujemy paczki. Gdy już paczka dotrze do Państwa prosimy o :

Sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera. Kurier ma obowiązek poczekać. Jeśli zawartość jest uszkodzona należy koniecznie w tym samy dniu wraz z kurierem sporządzić protokół szkody. Zrobić zdjęcie aparatem protokołu i w tym samym dniu wysłać nam go na adres mailowy : sklep@villadecor.pl. Jeśli jednak wcześniej kurier odjechał, należy w tym samym dniu zgłosić fakt uszkodzenia przesyłki na infolinii lub do nas : tel. 512 413 807 i zażądać przyjechania kuriera w celu sporządzenia protokołu. Protokół proszę przesłać do nas na adres e-mail : sklep@villadecor

Na protokole koniecznie musi pisać, iż karton był odpowiednio zapakowany i była naklejka ,,uwaga szkło"

Tylko w takim przypadku możliwe jest dochodzenie odszkodowania za szkody powstałe w czasie transportu. Po spełnieniu powyższych wymogów, sklep wyśle Państwu nowy towar lub zwróci pieniążki.

Zgłoszenia uszkodzeń następnego dnia po dostawie nie będą uwzględniane jako reklamacja.

Dostawa i koszt dostawy

 1.  Sklep Villa Decor wysyła towar wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Towar  wysyłany jest z naszego magazynu i nie posiada wad. W razie stwierdzenia wad, klient ma prawo wymiany na nowy lub zwrot gotówki na wskazany nr.konta.

 3. Towar jest wysyłany w terminie 1-3 dni roboczych. W przypadku mebli na zamówienie indywidualne do 30 dni roboczych. W okresie przedświątecznym, czas wykonania mebli może ulec wydłużeniu.

 4. Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu i są doliczane kupującemu na końcowym etapie składania zamówienia.

Dostępne formy dostawy i cennik

1. Kurier (płatność przelewem tradycyjnym na nasze konto lub Payu ) -14 zł. Czas dostawy: do 3 dni roboczych. Przesyłka jest dostarczana w godzinach pracy firmy kurierskiej.

2. Kurier(płatność za pobraniem)-19 zł. Czas dostawy: do 3 dni roboczych. Przesyłka jest dostarczana w godzinach pracy firmy kurierskiej.

3. Kurier  :  dla produktów na zamówienie indywidualne lub/i  produktów wielkogabarytowych jak lustra, meble koszt dostawy  uzależniony jest od wagi lub/i gabarytu przesyłki.