Szanowni Państwo,

Nasza firma wysyła towar tylko renomowanymi przewoźnikami. Przykładamy wiele starań, aby towar dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Bardzo staranie pakujemy paczki. Gdy już paczka dotrze do Państwa prosimy o :

W momencie doręczenia przesyłki przez kuriera, prosimy o otworzenie paczki i sprawdzenie jej zawartości. Jeżeli któryś z towarów uległ uszkodzeniu, prosimy o sporządzenie w obecności kuriera protokołu szkody. Skan lub zdjęcie protokołu prosimy przesłać nam na adres majlowy: sklep@villadecor.pl.

Jeśli paczki nie można sprawdzić w obecności osoby dostarczającej, należy zrobić to później tego samego dnia i w przypadku wykrycia uszkodzenia towaru, najpóźniej do końca dnia zgłosić to nam majlowo (sklep@villadecor.pl) lub SMS-em na numer: 512413807.

Spisany protokół lub zgłoszenie uszkodzenia tego samego dnia jest podstawą do rozpoczęcia procedur reklamacyjnych.

Pomocne numery telefonów:

Nasza obsługa klienta: 512413807
DPD infolinia: 22 577 55 55
DHL infolinia: 42 662 59 20
UPS infolinia: 22 489 48 77


Termin realizacji dostawy

Terminy realizacji dostawy, zależą od wybranych produktów i dzielą się na  :
1.  Produkty z wysyłką 24h
2. Produkty z wysyłką 6 dni
3. Produkty z wysyłą 30 dni- są to produkty na zamówienie indywidualne lub specjalnie sprowadzane

 Dodatkowo, terminy wysyłki  są  widoczne w karcie produktu, w miejscu pod nazwą : termin wysyłki
Są to terminy przybliżone, gdyż nie zawsze mamy wpływ na opóźnienia będące po stronie przewoźnika lub innych zdarzeń losowych.


 4. Sklep Villa Decor wysyła towar wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 5. Towar  wysyłany jest z naszego magazynu i nie posiada wad. W razie stwierdzenia wad, klient ma prawo wymiany na nowy lub zwrot gotówki na wskazany nr.konta.

 6. Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu i są doliczane kupującemu na końcowym etapie składania zamówienia.

Dostępne formy dostawy i cennik

1. Kurier (płatność przelewem tradycyjnym na nasze konto lub Payu ) -19 zł.( przesyłki których waga łączna wynosi do 10kg). Przesyłka jest dostarczana w godzinach pracy firmy kurierskiej.

2. Kurier(płatność za pobraniem)-24 zł( przesyłki, których waga łączna wynosi do 10kg). Przesyłka jest dostarczana w godzinach pracy firmy kurierskiej.

3. Kurier  :  dla produktów na zamówienie indywidualne lub/i  produktów wielkogabarytowych jak lustra, meble koszt dostawy  uzależniony jest od wagi lub/i gabarytu przesyłki i widoczny jest w karcie produktu w miejscu : dostawa przy ikonie ,,I"


 

Gwarantowana Jakość Obsługi

 

Bezpieczna Szybka Przesyłka

 

Bezproblemowe zwroty w ciągu 14 dni

trustedshops logo