Żyrandole

Żyrandole do salonu

Żyrandol jeszcze do niedawna kojarzony był z dworskim stylem i wytwornym, pałacowym klimatem. Dzisiaj oprócz tych tradycyjnych możemy spotkać nowoczesne żyrandole w tak różnej formie, że każdy znajdzie coś dla siebie.

We wnętrzarskim świecie żyrandole spotkamy zarówno we wnętrzu w stylu francuskim, jak i nieco nowocześniejszym, ale nadal eleganckim stylu glamour. To już nie tylko żyrandole do salonu. Zgodnie z aktualnymi trendami pojawiają się również żyrandole do sypialni czy nawet żyrandole do kuchni.

Ich zadaniem

jest nie tylko oświetlanie wnętrza. One mają także stanowić atrakcyjną dekorację, a dzięki rozmaitym formom, nowoczesne żyrandole świetnie wpisują się w styl industrialny, gdzie instalowane są dla uzyskania ciekawego kontrastu.

Nadal niezmienne pozostaje jednak to, że żyrandol ma błyszczeć i być widoczny. To on ma przykuwać wzrok każdego, kto wejdzie do takiego pomieszczenia. To on może być głównym, a nawet jedynym elementem dekoracyjnym. To wreszcie on będzie doskonale tworzył nastrój zawsze, niezależnie od tego, w jakim stylu została zaprojektowana przestrzeń wokół niego.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 64 elementów