Wybierz---Prezenty---Z rabatem Zobacz--- >>>

Żyrandole

W życiu każdego z nas musi pojawić się światło (zarówno to w sensie metaforycznym, określającym cel i to, co uszczęśliwia, jak i w całkiem...

Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 67 elementów

Żyrandole we wnętrzach

Żyrandol jeszcze do niedawna kojarzony był z dworskim stylem i wytwornym, pałacowym klimatem. Dzisiaj oprócz tych tradycyjnych możemy spotkać nowoczesne żyrandole w tak różnej formie, że każdy znajdzie coś dla siebie.

We wnętrzarskim świecie żyrandole spotkamy zarówno we wnętrzu w stylu francuskim, jak i nieco nowocześniejszym, ale nadal eleganckim stylu glamour. To już nie tylko żyrandole do salonu. Zgodnie z aktualnymi trendami pojawiają się również żyrandole do sypialni czy nawet żyrandole do kuchni.

Ich zadaniem jest nie tylko oświetlanie wnętrza. One mają także stanowić atrakcyjną dekorację, a dzięki rozmaitym formom, nowoczesne żyrandole świetnie wpisują się w styl industrialny, gdzie instalowane są dla uzyskania ciekawego kontrastu.

Nadal niezmienne pozostaje jednak to, że żyrandol ma błyszczeć i być widoczny. To on ma przykuwać wzrok każdego, kto wejdzie do takiego pomieszczenia. To on może być głównym, a nawet jedynym elementem dekoracyjnym. To wreszcie on będzie doskonale tworzył nastrój zawsze, niezależnie od tego, w jakim stylu została zaprojektowana przestrzeń wokół niego.

Żyrandole – sklep internetowy Villadecor oferuje klientom najlepsze rozwiązania!

Modne żyrandole z naszej oferty utrzymane są w wielu rozmaitych stylach aranżacji wnętrz, by mogły być zamontowane zarówno w przestrzeni loftowej, jak i industrialnej, rustykalnej, prowansalskiej czy też skandynawskiej. Kolorystyka, jaką Polacy wybierają, także jest niezwykle urozmaicona. Jedni są zachwyceni wyglądem białego żyrandola pod sufitem, inni natomiast potrzebują ciemnego elementu, który będzie kontrastował z bielą sufitową. Dziś producenci tworzą rozwiązania, które są w stanie zachwyci najbardziej wymagających fanów designu. Nie ma dwóch takich samych projektów, bo i nie ma dwóch klientów, którzy oczekują tego samego.

I Ty wybierz żyrandol w stylu Twojego wnętrza!

Ekskluzywne żyrandole z kryształkami będą idealnym rozwiązaniem dla ceniących luksus. Żyrandol glamour w kobiecej sypialni albo łazience spełni swoją funkcję wprost znakomicie. Minimalistyczny model wybiorą zaś ci, dla których klimat loftowy jest najciekawszą opcją urządzenia przestrzeni. Widać wyraźnie, że projektanci przygotowali modele dedykowane każdemu stylowi architektonicznemu – i to w bardzo przystępnych cenach! Nawet za najmodniejszy żyrandol w stylu nowojorskim nie trzeba wcale wiele zapłacić. Ucieszy to tych, którzy przewidzieli okrojony budżet na zakup elementów oświetleniowych. A Ty, w jaki sposób rozświetlisz swoją przestrzeń?