Meble

Meble retro

Meble te są charakterystyczne z wielu powodów. Cechuje je elegancja, komfort i jednocześnie pewna doza przepychu – odzwierciedlają więc główne cechy, którymi charakteryzuje się styl retro. Meble w stylu retro to przede wszystkim wiekowe, odrestaurowane komody, postarzane etażerki czy niegdyś tak popularne kredensy, które łączy jedna wspólna cecha – wiek.Poszukując indywidualnego pomysłu na urządzenie wnętrza warto zwrócić uwagę na

Meble francuskie

Poza wyjątkowym wyglądem wyróżniają je materiały wykonania. Meble w stylu francuskim obowiązkowo wykonane są z naturalnego drewna lub forniru.

Meble rustykalne

Z kolei kojarzą się z dawnymi dworkami, zapachem pieczonego chleba oraz sielską atmosferą spokoju i beztroski. Po ten styl w urządzaniu wnętrz sięgają osoby, które stronią od wielkomiejskiego stylu życia i poszukują własnej przestrzeni. Najważniejszym atutem mebli rustykalnych jest ich wiek – im starsze, tym piękniej się prezentują.

Meble prowansalskie

Zdobywają coraz większe rzesze zwolenników. Ich piękno przyciąga wzrok i rozjaśnia każde wnętrza, a to za sprawą bieli, która dominuje na korpusach i frontach. Specjalnie bielone, nawiązują do klimatu domów z francuskiej Prowansji. Uatrakcyjnisz nimi każde domowe wnętrze.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 159 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 159 elementów