Zegary

Zegary ścienne

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą. Ale przecież zegar w domu służy nie tylko do odmierzania czasu. Jest to również doskonały dodatek dekoracyjny. Nowoczesne zegary mają piękne i oryginalne tarcze. Można je nawet traktować jako obrazki, na których wskazówki są często dodatkowym elementem zdobniczym. A skoro już mamy taki ładny zegar to z pewnością wykorzystamy go przy okazji do odmierzania czasu do końca pieczenia ulubionej szarlotki czy rozpoczynającej się właśnie telewizyjnej premiery.Zegary ścienne to taki element

 wyposażenia wnętrza, który dobrze wpasuje się w każdą wolną przestrzeń na ścianie. Wystarczy tylko dobrać ten z odpowiednią tarczą. Nasz sklep internetowy oferuje zegary różnego typu. Martwa natura czy kubki z parującą kawą - idealne do jadalni, zegar z bukietem francuskiej lawendy – świetny do sypialni, a te nowoczesne zegary, np. z wzorem industrialnych desek - do pokoju stylowego nastolatka.

Zegar ścienny czy stojący, mały czy duży, prędzej czy później stanie się miejscem, gdzie mimochodem będziemy kierować nasz wzrok, spiesząc się do pracy czy po dziecko do przedszkola. Bo faktycznie szczęśliwi czasu nie liczą- robią to za nich odpowiednie zegary. 

Więcej
Pokazuje 1 - 62 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 62 z 62 elementów