Półki i wieszaki

Jak urządzić kuchnię tak, by była piękna i dobrze zorganizowana, nawet jeśli miejsca jest jak na lekarstwo? Wystarczy znać sprawdzony sposób na jego oszczędność. Jeśli nie mamy zbyt wiele przestrzeni na podłodze warto wykorzystać ściany, które też mogą stać się wspaniałym miejscem na przechowywanie i ekspozycję dekoracji.

Zwróć uwagę na dostępne na rynku półki kuchenne – lekkie, praktyczne i funkcjonalne, a w dodatku przystosowane do tego, by powiesić je na ścianie. Taka półka to doskonała alternatywa dla topornego kredensu. W zależności od tego, jaki model wybierzesz możesz w niej swobodnie przechowywać, lub wykorzystać jako miejsce do ekspozycji kuchennych akcesoriów.

Dobrym rozwiązaniem są również wieszaki kuchenne – pojedyncze lub takie z kilkoma haczykami. Najnowszy trend wykorzystuje tego typu akcesoria do wieszania stylowych kubków lub dodatkowych koszyków na przyprawy. Możliwości jest tyle, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, a ilość dostępnych modeli zadowoli zwolenników każdego stylu.

Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów