Plafony glamour

Jeszcze do niedawna pojawiały się one w polskich przestrzeniach stosunkowo rzadko. Dzisiaj natomiast, kiedy każdy stara się, by jego cztery ściany pozytywnie się wyróżniały, wiodą one prym. Dumnie prężą się pod sufitami naszych wnętrz, delikatnie je oświetlając i wprowadzając do nich całe mnóstwo piękna i harmonii. Plafony utrzymane w stylistyce glamour mają to do siebie, że dodają przestrzeniom luksusowego charakteru, czyniąc je eleganckimi i takimi, w których chce się przebywać całymi godzinami.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Wybierz plafony sufitowe glamour, by zaprosić do wnętrza powiew luksusu!

Zwykle wykonane są z wykorzystaniem takich barw, jak choćby: czerń, biel, srebro i złoto. To pozwala im na bycie przykładem elementów oświetleniowych bardzo eleganckich, takich, dzięki którym pomieszczenie zyskać może charakter iście królewski. Atrakcyjna z punktu widzenia klienta cena idzie tutaj w parze z najwyższą jakością wykonania, a zakup gwarantuje, że ów element oświetleniowy przez długi czas będzie ozdabiał przestrzeń, znakomicie się prezentując. Nowoczesny plafon glamour to wybór nie tylko do przestrzeni domowych, ale też salonów fryzjerskich czy kosmetycznych albo stylowych butików.

Eleganckie plafony kryształowe w stylu glamour polecają się!

Upiększą każdą przestrzeń, stanowiąc niebanalny i wyrazisty element wyposażenia nowoczesnego pomieszczenia. Szkło kryształowe, które się do ich stworzenia wykorzystuje, jest materiałem pełnym szlachetności. Świetnie sprawdzają się nie tylko tam, gdzie potrzeba dawki luksusu, ale również w niedużych przestrzeniach, w których tradycyjny żyrandol nazbyt dominowałby w przestrzeni.

Modny plafon glamour do salonu stanie się jego istotnym elementem ozdobnym, który zwracał będzie na siebie uwagę. Kryształki wspaniale załamują światło, wprowadzając do przestrzeni efekt magiczności. Ciekawym uzupełnieniem stać się mogą tutaj modne kinkiety, dzięki którym boczne światło pojawi się we wnętrzu, wprowadzając do niego atmosferę przytulności. Warto postawić także na plafony łazienkowe glamour, dzięki którym relaksująca kąpiel albo energetyzujący prysznic staną się doznaniami pełnymi przyjemności, posiadającymi znamiona prawdziwego luksusu!