Mikołajkowe....Rabaty....od-->>Villa-Decor 06---08 grudnia

Białe rolety rzymskie

Ze względu na walory natury estetycznej i praktycznej stały się one w Polsce niezwykle popularnym elementem aranżacji okien. Rolety...

Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

Dlaczego białe rolety rzymskie w kuchni to dobra opcja?

Można dowolnie ustawiać ich wysokość, dlatego uchodzą za rozwiązanie niezwykle elastyczne i uniwersalne. Rolety rzymskie pojawiają się w polskich przestrzeniach kuchennych coraz częściej, zapewniają bowiem ciekawą aranżację okna i to, że promienie słoneczne nie będą docierać do wnętrza wtedy, kiedy sobie tego nie życzymy. Wybór modelu w kolorze białym daje gwarancję tego, że nawet najmniejsza kuchnia jawić się będzie oczom domowników i gości jako spora. Optycznie powiększenie przestrzeni to powód, dla którego coraz więcej kupujących wybiera rolety rzymskie białe przezroczyste. Warto zastosować prócz nich inne elementy aranżacji okna, choćby kwiaty czy zioła na parapecie – na pewno efekt finalny okaże się być zachwycający!

Białe rolety rzymskie w salonie wniosą dawkę nowoczesnego piękna!

Salon to wnętrze, które musi zostać urządzone z wielką dbałością o detale, to tutaj bowiem lubimy rodzinnie wypoczywać, tutaj także przyjmujemy gości, zatem pomieszczenie pełni rolę reprezentacyjną. Rolety rzymskie czarno białe lub te utrzymane wyłącznie w białym kolorze to bardzo ciekawy sposób na to, by zadbać o aranżację okna, nie wydając dużych kwot.

Białe rolety rzymskie w sypialni - jak będą się prezentowały?

Specjaliści z branży aranżacji wnętrz bardzo polecają umieszczenie tego typu modeli w aranżacji okiennej w sypialni. Dzięki ich pojawieniu się domowników nie będą budziły promienie padające rano na ich twarze, a jednocześnie zadbają oni o modną i nowoczesną przestrzeń. To zapowiada piękne sny!