Tace, patery, etażerki

Serwowanie posiłków to wbrew pozorom wcale nie taka prosta sprawa. Odpowiednio podany obiad może zachwycić gości, a wszelkie uchybienia od normy mogą zostawić po nim niemiłe wrażenia. Warto więc zaopatrzyć swoją kuchnię w odpowiednie akcesoria, dzięki którym nawet najprostsze produkty spożywcze będą prezentowały się znakomicie.

W każdym domu niezbędnikiem powinny być tace. Odpowiednia taca stworzy piękną oprawę dla owocowych napoi, kawy, herbaty czy słodkich przekąsek. Można dopasować je do stylistyki i charakteru wnętrza, ponieważ wybór materiałów wykonania oraz stylistyki jest naprawdę ogromny.

Patery i etażerki

Na stole doskonale będą prezentować się patery pełne świeżych owoców lub pysznych ciastek. To piętrowe lub jednopoziomowe naczynie potrafi pomieścić i co najważniejsze pięknie wyeksponować wiele domowych przysmaków.

Różnica pomiędzy paterą, a naczyniem zwanym etażerka jest właściwie znikoma. Etażerki stosuje się już od wielu lat. Te naczynia charakteryzują się smukłą, piętrową budową, dzięki czemu zajmują na stole niewiele miejsca i są w stanie wspaniale zaprezentować słodkie przekąski.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów