ŚWIĄTECZNA PROMOCJA. ZAKUPY NA ŚWIĘTA Z RABATEM :) 13---16 grudnia

Zasłony do salonu

To tutaj zaprasza się gości. To tutaj spędza się czas w gronie rodzinnym. To tutaj odpoczywa się po dniu pełnym pracy. Dla wielu z nas to...

Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów

Jakie zasłony do salonu sprawdzą się w nowoczesnej przestrzeni?

Przede wszystkim nie ma tutaj miejsca na bylejakość i modele, które sprawdziłyby się co najwyżej w nudnych przestrzeniach rodem z PRL-u. Można zdecydować, by zasłony zwracały na siebie uwagę dzięki intensywności barw lub niebanalnym printom albo żeby wpisywały się w przestrzeń, stanowiąc kontynuację wybranego do niej klimatu – wszystko zależy od indywidualnych preferencji domowników. Stylowe zasłony do salonu stanowią odzwierciedlenie aktualnych trendów w modzie, stając się tymi elementami, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić przytulne jego wnętrze.

Idealne zasłony do salonu nowoczesnego, czyli jakie?

Świetnie sprawdzi się choćby mariaż czerni i bieli, który zawsze pozwala uzyskać w przestrzeni efekt nowoczesności. Jednak nie jest to jedyna opcja, warto postawić także na egzemplarze granatowe albo grafitowe, jeśli chodzi o wersje monochromatyczne. A co z printami? Tutaj graficzne lub abstrakcyjne wzory będą strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim oprawa okienna z pewnością będzie przez każdego określona mianem nowoczesnej i gustownej! Ekskluzywne zasłony do salonu ze szlachetnych tkanin to dziś hit!

Wybierz lekkie zasłony do salonu, by dodać wnętrzu subtelności!

Jeśli ktoś nie chce przytaczać niedużej przestrzeni ciężkimi kotarami, powinien postawić na ponadczasową lekkość i delikatność cienkich tkanin. Takie zasłony do salonu glamour to rozwiązanie niezwykle eleganckie. Jeśli dodatkowo będą utrzymane w jasnych barwach, wnętrze zostanie optycznie powiększone, prezentując się niczym z prestiżowego katalogu!