Lampy podłogowe

Odpowiedni wybór oświetlenia do domu czy mieszkania ma ogromny wpływ zarówno na samopoczucie jego mieszkańców, jak i na wygląd wnętrz, w których ma się ono znaleźć. Popularność lamp podłogowych ostatnimi czasy bardzo wzrosła. Dlaczego? Traktuje się je bowiem nie tylko jako znakomite źródła światła, ale dostrzega się także ich funkcję dekoracyjną, nierzadko nazywając je dziełami sztuki. To nie są nudne, zwyczajne lampy, jakie wielu pamięta jeszcze z czasów PRL-u, to misternie wykonane przedmioty z efektem „wow”!

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Poznaj nowoczesne lampy podłogowe stworzone z materiałów najwyższej jakości!

Jak pisarz tworzy swoje dzieło sztuki literackiej, tak producenci lamp wykonują je z z wielkim zaangażowaniem, inspirując się tym, co w branży najciekawsze. Każdy model jest inny, różnorodność modeli zadecydowała o tym, że nawet najbardziej wymagający fani designu znajdą odpowiedni dla siebie egzemplarz. Lampy podłogowe bywają utrzymane w stylu skandynawskim, rustykalnym, prowansalskim, loftowym – wszystko zależy od tego, w jakich przestrzeniach klienci zamierzają je wykorzystać. Takie uzupełnienie oświetlenia domu pozwoli na stworzenie idealnego kącika do lektury – lampy podłogowe stojące polecają się!

Eleganckie lampy podłogowe glamour to kwintesencja stylu!

Zwykle znajduje się dla nich miejsce w kącie wnętrza, czasami jednak stają w sąsiedztwie sofy, wspaniale oświetlając przeznaczony do wypoczynku zakątek. Elegancka forma, ciekawe, intensywne kolory wprowadzające królewski wręcz powiew luksusu do wnętrza, a ponadto przystępne ceny – nic zatem dziwnego, że tego typu lampy podłogowe do salonu wiodą dzisiaj prym!

100% nowoczesności, czyli industrialne lampy podłogowe dla fanów designerskich rozwiązań!

Modele do wnętrz pełnych betonu, drewna i cegły dzięki swojej surowości i minimalizmowi spodobają się tym, którzy stawiają na rozwiązania nowoczesne i takie, które polecają dziś specjaliści z branży wnętrzarskiej. Warto pamiętać, że dobrze dobrana lampa podłogowa to klucz do sukcesu aranżacyjnego!