Zaslony Glamour

Niektórzy całkowicie z nich rezygnują, decydując się na minimalistyczny klimat w swoim domu. Inni natomiast szczerze je uwielbiają, wiedząc doskonale, że wnoszą one do przestrzeni sporą dawkę przytulności i domowej atmosfery. Gdy są odpowiednio dobrane do stylu pomieszczenia, stanowią element składowy, którego po prostu nie mogło zabraknąć. Zasłony glamour, bo o nich mowa, to z całą pewnością te elementy wystroju okien, obok których nie da się przejść obojętnie. Pełne luksusu i elegancji, z bardzo bogatymi zdobieniami utrzymanymi w barokowym wręcz klimacie…jeśli styl ten jest bliski Twojemu sercu, pokochasz je od pierwszego wejrzenia!

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Postaw na zasłony w stylu glamour, zachwycisz się z pewnością!

Wykonane z dość ciężkich, nierzadko aksamitnych materiałów, utrzymane w charakterystycznej kolorystyce (zdarza się złoto, elegancka purpura, a nawet czerń), niezwykle oryginalne. Trzeba przyznać, że zasłony gotowe glamour są w stanie przemienić zwyczajne okno w takie, które będzie przyciągało wzrok.

Oczywiście prócz zasłon warto zastosować i inne elementy ozdobne, na przykład urokliwe wazony z kwiatami na parapetach czy też luksusowe świeczniki, wtedy efekt będzie z pewnością niepowtarzalny!

Jakie zasłony glamour w salonie będą odpowiednie?

Nietypowo upięte, utrzymane w ciekawych barwach, uszyte z materiałów najwyższej jakości – białe zasłony optycznie powiększą przestrzeń, dodając jej zarazem charakteru. Na szczęście w ich przypadku niska cena podąża w parze z maestrią wykonania, dlatego nawet najbardziej wymagający kupujący decydują się na ich zakup. Kolorowe zasłony rozświetlą okienną ramę, zaś monochromatyczne podkreślą elegancje wnętrza.

Wybierz modne zasłony glamour do sypialni!

Nowoczesne zasłony umieszczone w oknie tego pomieszczenia są w stanie dodać mu luksusowego charakteru i zarazem sprawić, że będzie przestrzenią niczym z prestiżowego wnętrzarskiego katalogu. Pamiętaj o tym, by dobrać model pod względem kolorystycznym do reszty wnętrza, a efekty pozytywnie Cię zaskoczą. Niech Twoje okno na świat okaże się pełne piękna i designu!