Fotele glamour

Elegancja, szyk i klasa – tymi słowami można w telegraficznym skrócie je określić. Fotele glamour to jednak również wygoda i komfort użytkowania, dlatego wybierają je ci Polacy, którym zależy również na funkcjonalności mebla. Pozwalają zapomnieć o fotelach – koszmarkach, jakie w czasie PRL-u pojawiały się niemalże w każdym polskim pokoju dziennym tuż obok meblościanki. Owe stworzone z wielką dbałością o detale modele potrafią wnieść do wnętrza to, co najlepsze. Designerskie i bogato zdobione egzemplarze pozwolą Ci usadowić się w iście królewskim stylu!

Fotel w stylu glamour - gwarancja barokowego rozmachu we wnętrzu

Na tego typu opcję warto pozwolić sobie chociażby w pokoju dziennym. Zakątek, w którym elegancki fotel pikowany glamour się pojawi, będzie zarazem zapowiedzią odpoczynku w najlepszym stylu oraz wielkiej wygody. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, z misternie stworzonymi ozdobnymi elementami – aż chce się na nim siedzieć i siedzieć!

Chcesz mieć niebanalne wnętrze pełne stylu? Fotele tapicerowane glamour polecają się!

Mogą pojawić się w przestrzeni w większej liczbie, można także postawić tylko na jeden model, który będzie we wnętrzu niczym wisienka na torcie. Prawdą jest, że dostępne dziś modele o różnorodnych odcieniach tapicerek pozwalają na to, by zaaranżować ciekawie rozmaitego typu wnętrza. W sypialni ta opcja pozwoli na to, by usiąść wygodnie z książką i zapomnieć o całym świecie…

Fotel glamour do salonu i toaletki

Typowo kobiece przestrzenne domagają się szczególnej uwagi. Muszą być pełne lekkości, a zarazem wyrazistych elementów, urokliwe, acz funkcjonalne. Dlatego właśnie fotel glamour w kolorze czarnym lub białym będzie cudownym uzupełnieniem toaletki skrywającej mnóstwo damskich skarbów.

Finezyjne kształty, niebanalne zestawienia kolorystyczne, użycie materiałów gwarantujących trwałość, solidność – elegancja foteli glamour poleca się do wyjątkowych wnętrz! Kup teraz, odkryj drzemiące w nich pokłady piękna!