Wybierz---Prezenty---Z rabatem Zobacz--- >>>

Pufy glamour

Zapewne wiele osób pamięta z czasów dzieciństwa pufy jako meblowe koszmarki, które z dekorowaniem przestrzeni nie miały nic wspólnego. Dziś...

Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów

Gustowne pufy w stylu glamour – by przestrzeń nabrała charakteru!

Bardzo często wiodący projektanci decydują się na to, by stworzyć je w wersji białej lub czarnej. No cóż, przyznać trzeba, że ta kolorystyka jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o nowoczesne pufy. Nie brak im rzecz jasna dekoracyjnych elementów, które najczęściej utrzymane są w barwie złotej. To wszak kolor, który jednoznacznie kojarzy nam się z królewskim wręcz przepychem i pałacową dostojnością. Tego typu elementy wyposażenia z wielkim powodzeniem wykorzystuje się zwłaszcza w salonach które, jak powszechnie wiadomo, uchodzą zwykle za serce domu czy mieszkania. Stylowa pufa tapicerowana spełni zarówno swoją funkcję dekoracyjną jak i praktyczną, będzie zatem tym rodzajem mebla, który pokochali fani designu ceniący funkcjonalność na co dzień.

Ciekawe uzupełnienie przestrzeni, czyli okrągłe pikowane pufy glamour

Nie od dziś wiadomo, że tam, gdzie króluje styl glamour, nie ma miejsca na minimalizm czy geometryczne printy. Dlatego właśnie tak często pufy mają okrągły kształt, który świetnie wpisałby się wszak w pałacowe wnętrza. Zachwyca staranność ich wykonania i zastosowanie ciekawych elementów ozdobnych. Nowoczesne pufy nie muszą być wcale gładkie, wybrać można także te z printami, np. florystycznymi.

Wybierz tapicerowane pufy już dziś!

Chcesz, by pomieszczenie nabrało blasku? Biała pufa glamour, którą zastosujesz, przyniesie nadspodziewanie dobre efekty aranżacyjne! Zaproś ją zatem do swojego domu już dziś!