Zegary glamour

Odmierza czas, a jednocześnie jest w stanie stać się kluczową ozdobą pomieszczenia. Mały lub większy, utrzymany w jasnych albo ciemnych barwach, okrągły bądź kwadratowy. Jeśli chodzi o zegar utrzymany w stylu glamour, możliwości są w zasadzie nieograniczone. Ten element wyposażenia zasługuje w pełni na to, by wybrać go z należytym pietyzmem i uwagą. Wszak ma on nam odmierzać tylko piękne chwile, pełne radości godziny i cudowne dni!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Duży zegar ścienny do salonu
  332.10 zł 369.00 zł
  Nowy -10%
  Duży zegar ścienny do salonu

  40CM X 40 CM, Grubość boku 5.5 CM Zegar wiszący na ścianie, oprócz swojego...

  369.00 zł 332.10 zł
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Nietypowe zegary w stylu glamour szczerze Cię zachwycą!

Jeśli masz już dość zwyczajnych, sztampowych rozwiązań, ta opcja na pewno da Ci mnóstwo radości i wywoła na Twojej twarzy szczery uśmiech zadowolenia! Specjaliści z branży aranżacji wnętrz przekonują bowiem, że zegary glamour na ścianę to tak naprawdę nieograniczone możliwości! Miewają bardzo nietypowe kształty, zdobienia czy kolorystykę, a każdy z nich wyróżnia się czymś innym na tle pozostałych. Co natomiast jest ich wyznacznikiem? To, że ich wprowadzane do przestrzeni zaproszą do niej jednocześnie dawkę luksusu, elegancji i prestiżu na najwyższym poziomie!

Zegary ścienne glamour – by odmierzać czas w najlepszym stylu!

Takiej dekoracji wprost nie sposób się oprzeć – zegar wiszący glamour powieszony w salonie sanie się elementem, który doda przestrzeni lekkości i klasy. Spełni oczywiście także funkcję praktyczną, nie trzeba będzie bowiem korzystać z telefonu ani zegarka na rękę, by w każdej chwili móc wiedzieć, która jest godzina.

Projektanci niezwykle dbają o różnorodność stworzonych przez siebie dzieł, dlatego każda ich propozycja czymś intrygującym wyróżnia się na tle innych.

Postaw na zegar nowoczesny w sypialni, a będzie ona oazą piękna!

Może Ci się wydawać, że nie ma większego znaczenia, jaki zegar pojawia się w Twojej przestrzeni sypialnej. To jednak błąd, model, który wybierzesz, będzie w zasadzie pierwszą rzeczą, na którą każdego dnia spojrzysz. Spraw więc, by był to element prawdziwie wyjątkowy. Tik-tak, tik-tak!