Mikołajkowe....Rabaty....od-->>Villa-Decor 06---08 grudnia

Lustra glamour

Gdy w nie popatrzymy, zobaczymy nie tylko nasze odbicie. Być może będzie w nim także to, co chcielibyśmy dostrzec. Lustro…przedmiot,...

Pokaż więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Eleganckie lustra ozdobne w stylu glamour – czy już je znasz?

Najczęściej bywają okrągłe, jednak spotykamy także modele o innych kształtach. Łączy je jedno, są elementami, które dekorują przestrzenie w niezwykły sposób. Ich siła tkwi zwykle w pomyśle na ich osadzenie. Ciężkie, eleganckie, kunsztownie wykonane ramy utrzymane w barwie srebrnej czy złotej to bez wątpienia sposób na sukces aranżacyjny. Bywają i subtelne, pełne delikatności egzemplarze, dzięki którym do wnętrz zaprosić można dawkę delikatności.

Jakie lustra glamour do łazienki warto wybrać?

Łazienkowe lustra glamour wcale nie muszą mieć pokaźnych rozmiarów, by mogły zachwycać. Gdy chcesz postawić na oryginalne rozwiązanie, wybierz model składający się z wielu elementów składowych, by włączyć do aranżacji element naprawdę niesztampowy i oryginalny! Pamiętaj jednak, aby zwierciadło mogło pełnić swą podstawową funkcję i by przeglądanie się w nim było przyjemnym doznaniem!

Eleganckie lustra glamour do salonu wiodą prym w tym sezonie!

Lustra ozdobne do salonu potrafią zaskakiwać! Czasami mają czarne albo złote ramy, niekiedy olśniewają swoim rozmiarem, bywa i tak, że przybierają nieoczekiwaną formę. Designerskie modele utrzymane w klimacie barokowym, z eleganckimi kryształkami czy też o oryginalnym kształcie okazują się być tymi elementami wystroju, które sprawiają, że wnętrze odbiera się jako bardzo stylowe i klimatyczne. I Ty postaw na eleganckie lustro dekoracyjne, by się o tym przekonać!