Kuchnia glamour

Błyszczące przedmioty, szykowne dodatki, elementy połyskujące w świetle i tworzące dzięki temu wrażenie luksusu – to wszystko sprawia, że kuchnia glamour jest wnętrzem, w którym przebywa się z wielką przyjemnością. To wszak wnętrze wysmakowane, ale niepozbawione jednocześnie funkcjonalności. Jeśli zatem chcesz, by Twojego kuchennego królestwa nikt nie mógł określić mianem sztampowego czy nudnego i lubisz otaczać się tym, co eleganckie, wyczaruj w owym pomieszczeniu atmosferę wyjątkowości. Kuchnia glamour poleca się do domów i mieszkań z luksusem w roli głównej!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Misa dekoracyjna do salonu
  89.10 zł 99.00 zł
  Nowy -10%
  Misa dekoracyjna do salonu

  Dekoracja pomieszczeń wcale nie musi ograniczać się wyłącznie do względów...

  99.00 zł 89.10 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Serwetnik Modern Classic
  107.10 zł 119.00 zł
  Nowy -10%
  Serwetnik Modern Classic

  Luksusowy serwetnik, który pięknie się zaprezentuje w jadalni Modern Classic...

  119.00 zł 107.10 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Szkatułka na biżuterię
  224.10 zł 249.00 zł
  Nowy -10%
  Szkatułka na biżuterię

  Szkatułka na biżuterię w luksusowym wydaniu. Wykonana ręcznie niczym dzieło...

  249.00 zł 224.10 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • Zestaw pojemników kuchennych
  449.10 zł 499.00 zł
  Nowy -10%
  Zestaw pojemników kuchennych

  Zestaw pojemników kuchennych do eleganckiej kuchni w stylu New York, Modern...

  499.00 zł 449.10 zł
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Jak powinna być urządzona kuchnia w stylu glamour?

Zwykle stawia się tutaj na minimalizm kolorów mebli, biorąc pod uwagę w zasadzie jedynie biel i czerń. Ale zdecydowanie nie można powiedzieć tego samego o elementach dekoracyjnych, oświetleniu czy drobiazgach, tutaj bowiem pozwalamy sobie na dużą dawkę blasku. Błyszczy, skrzy się, zachwyca domowników wszystko to, co złote i srebrne, miedziane egzemplarze także się sprawdzą. Stylowa kuchnia glamour to także kunsztowne ornamenty na ścianach. Całość prezentuje się zjawiskowo!

Blask, finezyjne kształty mebli i elegancja – oto nowoczesna kuchnia glamour!

Stylizowane meble nawiązujące do epoki baroku można z wielkim powodzeniem połączyć z pełnymi nowoczesności dodatkami, modna kuchnia glamour jak najbardziej na to pozwala. Duże żyrandole zwracające na siebie uwagę niezwykłym blaskiem także świetnie się sprawdzą. W efekcie powstaje ekskluzywna kuchnia, której nie brak oczywiście zalet natury praktycznej!

Jasno, jaśniej…czyli biała kuchnia glamour pełna blasku!

Jeśli zdecydujemy się na to, by nasza kuchnia i jadalnia glamour stała się faktem, możemy być przekonani o tym, że będą to wnętrza jawiące się naszym oczom jako większe niż w rzeczywistości. Wszystko to stanie się zasługą iluzji optycznej dzięki wykorzystaniu jasnej barwy. Warto zatem sprawić, aby elegancki blask rodem z Hollywood dotarł do naszej kuchennej przestrzeni. Gotowanie w takim wnętrzu to czysta przyjemność!