Meble glamour

Pozwalają na to, by wnieść do pomieszczenia dawkę luksusu i ekskluzywności w najlepszym stylu. To one, meble glamour, są dzisiaj...

Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów

Eleganckie meble w stylu glamour – sklep internetowy Villadecor!

To niezwykle interesujące połączenie delikatności oraz wyrazistości, mariaż, którym jedni zachwycają się od pierwszego wejrzenia, a który inni kategorycznie odrzucają. Jedno jest pewne: styl glamour nie może być określony mianem nudnego! Docenić warto to, że pozwala on na łączenie wzorów, faktur i kolorów z dużą dowolnością!

Jakie meble glamour do salonu warto zastosować?

Salon, zwany inaczej pokojem dziennym, to serce domu. Dlatego właśnie tutaj należy zgromadzić takie nowoczesne meble glamour, które zaskoczą swoim wyglądem i jednocześnie pełnić będą funkcje typowo praktyczne (choć na nie kładzie się tutaj nieco mniejszy nacisk niż na kwestię zdobienia).

Meble glamour w sypialni

Sypialnia to przestrzeń, która, jeśli zostanie dobrze urządzona, zagwarantuje nam znakomitą dawkę relaksu wieczorową porą i wspaniały humor po przebudzeniu. Jest więc motywacja, by zadbać o jej stylowe umeblowanie. Meble w stylu glamour wniosą do tego wnętrza królewski wręcz przepych, a w dodatku całe mnóstwo nieskazitelnego piękna. Siedziska z uroczymi pikowaniami, szerokie łóżka z imponującym zagłówkiem czy też fotele, w których można zatopić się z radością przy lekturze – oto jest sposób na wnętrzarski sukces!

Postaw na meble łazienkowe glamour!

Elegancka łazienka także domaga się uwagi! Spraw więc, by wyglądała niczym w pałacu, stosując meble będące zarazem wspaniałą ozdobą pomieszczenia!