Oświetlenie

Wydawać by się mogło, że oświetlenie w naszych domach czy mieszkaniach powinno pełnić głównie funkcję praktyczną. Nic bardziej mylnego!...

Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 144 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 144 elementów

Oświetlenie w stylu glamour, czyli jakie konkretnie?

Żyrandole, lampy stołowe, sufitowe oraz podłogowe utrzymane w tym klimacie muszą być przede wszystkim pełne elegancji. Ich kunsztowne, bogate zdobienia gwarantują najwyższą jakość wykonania dla najbardziej wymagających odbiorców!

Najmodniejsze oświetlenie do salonu glamour – jakie wybrać?

Salon to serce domu lub mieszkania, poświęcić mu trzeba więc sporo uwagi, gdy chodzi o oświetlenie. Głównym elementem powinien być tutaj sporych rozmiarów żyrandol, którego kryształowe elementy wspaniale lśnią w świetle, wyczarowując efekt luksusu. Oczywiście jeśli to pomieszczenie pełni także funkcję jadalni, warto zastosować również lampę nad stołem, jednak dość subtelną i delikatną. Nowoczesne oświetlenie glamour w tym wnętrzu to również niewielkie kinkiety, które sprawdzą się świetnie w przytulnym kąciku z fotelem przeznaczonym do relaksowania się i czytania.

Zastosuj odpowiednie oświetlenie glamour do łazienki!

Łazienka rządzi się swoimi prawami. Tutaj światło powinno przynosić nam atmosferę relaksu i wypoczynku. Musi być jednak na tyle intensywne, by można było w tej przestrzeni wykonywać zabiegi pielęgnacyjne. Oświetlenie łazienki to zatem zarówno bogato zdobione kinkiety, jak i światło górne. Ich zamienne stosowanie na pewno sprawdzi się świetnie!

Jakie oświetlenie glamour do sypialni warto zastosować?

Oświetlenie sufitowe w stylu glamour w przestrzeni sypialni powinno olśniewać bogactwem zdobień, a zarazem dawać lekkie, rozproszone światło. To będzie piękne wnętrze!