ŚWIĄTECZNA PROMOCJA. ZAKUPY NA ŚWIĘTA Z RABATEM :) 13---16 grudnia

Styl glamour

Jeśli marzy Ci się to, by poczuć się niczym gwiazda światowego formatu, która zwykła przemierzać czerwone dywany, jeśli chcesz postawić na...

Pokaż więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 269 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 269 elementów

Luksusowy styl glamour – na czym polega?

Przede wszystkim warto wspomnieć, że jest to styl eklektyczny, w którym zwykło się łączyć z sobą nowoczesne formy z tymi, które właściwie są dla klimatów iście barokowych. Jednak wszystko spaja elegancja i luksus, które są w tym przypadku wręcz nieuniknione. Nic dziwnego, że miłośnicy połysku i dużej dawki blasku właśnie ten styl ubóstwiają.

Styl glamour w domu to również niebanalne formy mebli, ich ciekawe zdobienia oraz lustra. Zwierciadeł nie może zabraknąć nie tylko w łazience czy przedpokoju, ale również w pokoju dziennym i sypialni. A do tego koniecznie kwiaty w wazonach!

Jak urządzić mieszkanie w stylu glamour?

Jeśli chodzi o kolorystykę właściwą temu nurtowi aranżacji wnętrz, trzeba koniecznie wymienić cztery kolory. Minimalistyczna biel i czerń, a do tego słodki róż i nieco eleganckiego fioletu. Na tych właśnie barwach bazują pomieszczenia, które mają w sobie luksus nieodłącznie związany z klimatem glamour. Czy jednak trzeba wydawać duże kwoty, by ten styl do swych wnętrz zaprosić? Na szczęście nie, bo wiele eleganckich, pełnych blasku, połyskujących w świetle elementów wyposażenia można kupić w naprawdę przystępnych cenach!

Poznaj modne dodatki w stylu glamour!

Na pewno przydadzą się wspomniane już lustra, ale nie tylko. Także eleganckie wazony, urokliwe puzderka stylizowane na barokowe, a do tego figurki o oryginalnych kształtach, dzięki którym pomieszczenie stanie się niezmiernie piękne. I Ty poczuj się niczym gwiazda na czerwonym dywanie, otaczając się tym, co wyjątkowe!