Rolety rzymskie

Rolety rzymskie sklep internetowy

Rolety rzymskie czyli zrobione z materiału delikatne rolety, w subtelny sposób podwiązywane tasiemkami, stały się prawdziwym hitem wśród wielbicieli wnętrz w stylu skandynawskim, prowansalskim i rustykalnym, ale nie tylko. Właściciele wnętrz eleganckich, nowoczesnych, a nawet industrialnych czy loftowych postanowili również pokusić się o nie na znak protestu przeciw tradycyjnym, wykonanym ze sztucznych tworzyw, z plastikowym sznureczkiem i, co tu dużo mówić, nieciekawym roletom. Rolety rzymskie ujęły

wszystkich przede wszystkim swoim naturalnym, niewymuszonym wyglądem. Wykonane z przyjemnej bawełny, delikatnie zawiązywanej na tasiemki, stały się fantastyczną alternatywą dla opatrzonych już rolet z marketów budowlanych. Zasłony rzymskie o gładkiej, jednolitej fakturze są tak uniwersalne, że pasują praktycznie do większości pomieszczeń w domu, od kuchni zaczynając, na dekoracji okna w pokoju dziecięcym kończąc.

Nasz sklep internetowy oferuje także rolety rzymskie delikatnie zdobione, które mogą pięknie ozdobić nasze sypialnie czy salony. Ich transparentność i jednocześnie ozdobny charakter pozwalają uczynić je również alternatywą dla tradycyjnych zasłon i firan. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 80 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 80 z 83 elementów