Lambrekiny, zazdrostki

Zazdrostki do kuchni

Zazdrostki to najdelikatniejsze z okiennych dekoracji. Niewielkie, subtelne tkaniny w formie małych firaneczek. Zwykle transparentne, półprzeźroczyste, by niepotrzebnie nie przysłaniać całego widoku. Zazdrostki to zdecydowanie bardziej element dekoracyjny niż funkcjonalny, ale element należący do tych, które najczęściej nadają charakter wnętrzu.

Zwykle wybieramy zazdrostki do kuchni, ponieważ najczęściej kojarzą nam się z sielskim, rustykalnym charakterem tego pomieszczenia

.

Więcej
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Zazdrostki, zazdroski i lambrekiny – Sklep Villadecor.pl

Dekorowanie okien ma swoje uzasadnienie nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Z jednej strony dekoracje okien sprawiają, że nasze wnętrza stają się bardziej przytulne i wykończone, a z drugiej strony patrząc, pozwalają nam one również zachować odrobinę prywatności. Jest to niezwykle ważne szczególnie wtedy, gdy nie mieszkamy na odludziu.

Zazdrostki – do jakiego stylu pasują

W naszym sklepie mamy różne dekoracje okien, dzięki którym Twój dom może być ładniejszy, a Twoja prywatność będzie lepiej chroniona. W tym dziale proponujemy zazdrostki, których urok doceniają miłośnicy wnętrz w stylu retro. Ten styl dekorowania okien doskonale sprawdza się również we wnętrzach prowansalskich, chabby-chic, a nawet angielskich w stylu cottage.

Zazdrostki i lambrekiny

Przygotowaliśmy zazdrostki i lambrekiny, dzięki którym Twoje okno kuchenne zyska świetny wygląd. Możesz wybrać zazdrostki lniane, koronkowe i bawełniane. Mamy zarówno zazdrostki gładkie, jak i dekorowane. Proponujemy dekoracje kwiatowe, hafty, inicjały czy ozdobne pasy. Różnorodność jest tak duża, że trudno je tutaj wszystkie od razu wymienić.

Zazdrostki kuchenne z haftem

Chcemy zwrócić Twoją szczególną uwagę na zazdrostki z haftem. Nasze babki takie hafty robiły własnoręcznie, ale w naszym współczesnym, mocno zabieganym świecie, już mało kto ma czas na takie robótki. Nadal jednak ozdoby haftowane są uznawane za eleganckie i stylowe, dlatego warto sięgnąć po zazdrostki haftowane. Możesz wybrać zazdrostki z haftem kwiatowym czy monogramem. Motyw może się powtarzać kilkakrotnie, a może również być pojedynczy, ale wówczas często większy i bardziej przykuwający uwagę. Może być wykonany nitką w kolorze tkaniny, a może również odróżniać się od tła, dzięki czemu staje się zdecydowanie bardziej widoczny. Wybór należy do Ciebie i zależy od Twoich planów aranżacyjnych.

Eleganckie zazdroski do kuchni

Niektóre zazdrostki są bardziej romantyczne i będą pasować do delikatniejszych wnętrz. Inne zaś są prostsze, a jednocześnie nieco bardziej wyrafinowane, dzięki czemu uświetnią aranżacje, w których prostota i elegancja stawiane są na pierwszym miejscu. Za każdym razem jednak wybór zazdrostki będzie dobry i nie da się arbitralnie stwierdzić, które zazdrostki są lepsze. To trochę tak, jakbyśmy dyskutowali nad wyższością Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia.

Zróżnicowana oferta nowoczesnych zazdrosek

Dostępne w naszym sklepie zazdrostki różnią się pomiędzy sobą nie tylko materiałem i wzorem, ale również wyglądem wynikającym ze sposobu ich wieszania. Niektóre z nich są marszczone w poziomie, inne zaś, dzięki dwóm pionowym tunelom, mogą być podciągane w górę poprzez marszczenie. Pozwala to samodzielnie określać jaki fragment okna ma być odsłonięty. Znajdziesz u nas również zazdrostki w formie proporców, które świetnie wyglądają nie tylko w kuchni, ale również sypialni czy na klatce schodowej.

Nowoczesne i eleganckie lambrekiny

Na uwagę zasługują również lambrekiny. Jest to niewielki element dekoracyjny, dzięki któremu okno nabiera szyku i elegancji. Pozwala on udekorować okno, a jednocześnie nie zasłania tego, co się za oknem znajduje. Może być uzupełnieniem dekoracji wykonanej przy użyciu zazdrostki, a może stanowić również dekorację zupełnie oddzielną.

Zazdrostki dopasowane do stylu Twojego wnętrza

Znajdziesz u nas zazdrostki i lambrekiny w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz je do okien, jakie masz w swoim domu. Obok każdego produktu znajdziesz dokładny opis wymiarów, więc jeśli chcesz osiągnąć świetny efekt dekoracyjny, to sprawdź je przed zakupem. Zarówno zbyt duża, jak i zbyt mała zazdrostka nie będą wyglądać dobrze. I w takiej sytuacji nie uratuje Cię nawet to, że ta zazdrostka jest przepiękna i idealnie pasuje do Twojej aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszym sklepie zazdrostki, które skradną Twoje serce. Przyjrzyj się uważnie naszej ofercie, zastanów się, jaki efekt aranżacyjny chcesz osiągnąć i wybierz zazdrostki i lambrekiny, które najlepiej dopasują się do Twojej wizji wnętrza. Na koniec sprawdź wymiary i zamów swoje zazdrostki, a już niebawem Twój plan stanie się rzeczywistością i Twoje okna będą należycie udekorowane. To co? Którą zazdrostkę wybierasz?