Mikołajkowe....Rabaty....od-->>Villa-Decor 06---08 grudnia

Lambrekiny

Ten element aranżacji okiennej należy do klasycznych, lecz ostatnimi czasy przeżywających swój wieki renesans. Lambrekin, bo o nim mowa, to...

Pokaż więcej
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Poznaj lambrekiny nowoczesne i zachwyć się nimi!

Pełnią rolę niewielkich zasłonek lub maleńkich firan. Można z powodzeniem umiejscowić je zarówno w oknie kuchennym, jak i w pokoju dziennym czy sypialni. Wielość rozwiązań aranżacyjnych zadecydowała o uniwersalności tego modnego rozwiązania. Uszyte z materiałów najwyższej jakości, ozdobione w sposób niebanalny – lambrekiny ozdobne nadają się do tego, by pozwoli oknu nabrać blasku!

Wybierz lambrekiny do kuchni, dodając jej przytulności!

Kuchnia (jako serce domu) musi być pomieszczeniem pełnym przytulności i takim, w którym panuje gościnna, swobodna atmosfera. Dlatego właśnie te elementy dekoracyjne świetnie się w niej sprawdzą. Jeśli chodzi o lambrekiny, wzory bywają bardzo różne, na pewno każdemu kupującemu uda się wybrać taki, który z powodzeniem wpisze się w aranżację jego kuchennego wnętrza.

Oferujemy stylowe lambrekiny do salonu w wielu odsłonach!

Modne lambrekiny mogą stać się głównym elementem aranżacji okna, jeśli tylko wybierzemy odpowiednie ich wzory, takie, które będą pasowały do całości wystroju wnętrza. Mogą być minimalistyczne albo bogato zdobione, utrzymane w kolorze białym albo z wielobarwnymi printami– wszystko zależy od tego, w jakim otoczeniu mają się znaleźć. Jesteśmy przekonani, iż ich popularność będzie trwała nadal, trudno bowiem znaleźć lepszy sposób na zaproszenie do pomieszczenia pokaźnej dawki przytulności. Czas na nowoczesne lambrekiny do pokoju, które zmienią go w oazę piękna. Daj się zaskoczyć ich kolorom, wzorom, kształtom!