Kinkiety

Kinkiety - Sklep internetowy Villa Decor

Kinkiety, niegdyś nieco szpecące, wielgachne lampy- plafoniery w stylu lat 80-tych, dziś przechodzą swój prawdziwy renesans. Stały się eleganckie, malutkie i niedrogie, przez co rozkochały w sobie rzesze fanów. Na nowo polubili je Skandynawowie, którzy ze względu na swa pasję poszukiwania oszczędności miejsca zaczęli je umiejętnie wykorzystywać. I rzeczywiście, kinkiety znów stały się jednym z ulubionych źródeł światła ze względu na swe niewielkie gabaryty i prostotę, a także łatwość montażu.

 Te małe

lampki pasują idealnie nawet w najmniejszych pomieszczeniach, takich jak toaleta czy garderoba. Elegancki, szykowny, z abażurem to wymarzony kinkiet do salonu czy sypialni, zaś te metalowe, skandynawskie świetnie się sprawdzają jako oświetlenie kuchenne. Są także kinkiety do łazienki, które służą doświetleniu lustra nad umywalką. Kinkiety do przedpokoju pomagają zaś doświetlić tę małą zwykle przestrzeń.

Można zatem powiedzieć, że w każdym pomieszczeniu kinkiety mogą pełnić zupełnie inną funkcję. Mogą tworzyć nastrój, stanowić dekorację, ale również mogą być bardzo użyteczne pełniąc rolę np. lampki nocnej. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 80 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 80 z 104 elementów