Lampy wiszące

Lampy wiszące, w zależności od swojej budowy i formy, mogą dawać najróżniejszy rodzaj światła- jasny, wyrazisty i dość skupiony lub też bardziej rozproszony, ogarniający większą przestrzeń. Światło górne, sufitowe używane jest więc, gdy chcemy doświetlić całe pomieszczenie lub tylko jego fragment. I tak też nastąpił wśród nich automatyczny podział- na lampy do kuchni lub jadalni i lampy do salonu.

Lampy sufitowe pierwszego typu są idealnymi źródłami światła np. nad kuchennym blatem czy modną w dzisiejszych wnętrzach wyspą kuchenną. Są też

idealnym oświetleniem nad jadalniany stół, gdy spożywamy rodzinny obiad lub kolację. Nowoczesne lampy wiszące mają zwykle formę klosza, który skupia światło kierując je w dół. Takie oświetlenie często wybierają fani prostego stylu skandynawskiego. Z kolei światło rozproszone dają lampy o charakterze bardziej ozdobnym, np. żyrandole w stylu francuskim. Światło, które tworzą jest zdecydowanie bardziej delikatne, rozproszone, stąd też idealnie nadaje się do salonu czy sypialni, zaś same lampy same w sobie stanowią piękną ozdobę.

 

Nasza oferta lamp wiszących i sufitowych

Sklep Villa Decor oferuje lampy wiszące, wśród których znajdą coś dla siebie miłośnicy każdego z tych stylów. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i mam nadzieję, że wśród produktów znajdą się lampy wiszące, które wybierzecie do swojego wnętrza.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 80 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 80 z 120 elementów