Zasłony

Gotowe zasłony

Przez wiele lat zasłony były kojarzone jedynie z wnętrzami klasycznymi i tradycyjnymi. Rzeczywiście w takich wnętrzach nie mogło ich zabraknąć. Jednakże zasłony mają swoje miejsce również we wnętrzach skandynawskich, nowoczesnych i oczywiście prowansalskich. Sukcesem jest jednak ich odpowiednie dobranie do stylu w jakim jest urządzone dane pomieszczenie. Inaczej będą również wyglądać zasłony do sypialni, a inaczej zasłony do kuchni.

Wiele zależy od koloru i tkaniny, z której zrobiona jest zasłona. Tkaniny naturalne, jak len

 czy bawełna, gładkie lub z prostym wzorem doskonale będą wyglądać we wnętrzach rodem ze Skandynawii. Wzory bardziej wyszukane, m.in. wszelkie motywy roślinne czy scenki rodzajowe zdecydowanie lepiej nadadzą się do wnętrz rustykalnych czy prowansalskich.

 W naszym sklepie proponujemy gotowe zasłony z każdego z tych stylów i do różnych pomieszczeń. Znajdziecie u nas zasłony do salonu i zasłony do sypialni. Proponujemy również zasłony do kuchni. Można je wieszać na kółkach, szelkach lub po prostu przywiązywać do karnisza. Zapraszamy do obejrzenia dostępnych produktów i jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich zasłony dla siebie.

Więcej
Pokazuje 1 - 76 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 76 z 76 elementów